psychoterapia Warszawa

Psychoterapia jest skuteczną metodą pracy m. in. z takimi problemami jak: depresja, niska samoocena, kompleksy, choroby psychosomatyczne, przewlekły stres, utrudniający życie perfekcjonizm, czy pracoholizm, obniżony nastrój, bezsennośćzaburzenia osobowości, napady lęku, zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne. Korzystając z pomocy psychologicznej możesz zmienić schematy myślenia i postępowania, które powodują problemy, czy sprawiają, że nie czujesz się szczęśliwy. Wsparcie dobrego psychologa umożliwia szybsze poradzenie sobie z życiowymi kryzysami, jak np. strata, czy zdrada. Z naszej pomocy korzystają osoby uwikłane w niesatysfakcjonujące związki, ale i takie, które z niezrozumiałych dla siebie powodów nie stworzyły jeszcze związku, choć bardzo tego pragną.

Jak działa psychoterapia?

Na początku Klient i psychoterapeuta diagnozują problem i definiują cel i przybliżony czas pracy. Terapia zakłada czynny udział Klienta – jest to nasza praca zespołowa! Czasami w naszych rozmowach będziemy sięgać do przeszłości, ale najważniejsza jest teraźniejszość – aktualne konkretne problemy, które chcemy razem rozwiązać. Psychoterapia dostarcza wiedzy– uczy Pacjenta jak być własnym najlepszym terapeutą, jak zapobiegać problemom i radzić sobie z nimi w przyszłości.

Terapia indywidualna zaczyna się od spotkania konsultacyjnego, podczas którego określany jest cel i metody pracy. Psychoterapię indywidualną w Gabinecie Terapeutycznym Anny Golan prowadzą specjaliści: Anna Golan,  Agnieszka Nowicka

 

Więcej informacji o problemach, z którymi pracują psychoterapeuci:

Podsumowanie usługi
Ocena
5 based on 1 votes
Nazwa usługi
Psychoterapia indywidualna
Oferowana przez
Gabinet Terapeutyczny Anny Golan,
Okolica
Warszawa, Wola, Dzielna 72
Opis
Psychoterapia jest skuteczną metodą pracy m. in. z takimi problemami jak: depresja, niska samoocena, kompleksy, choroby psychosomatyczne, przewlekły stres, utrudniający życie perfekcjonizm, czy pracoholizm, obniżony nastrój, bezsenność, zaburzenia osobowości, napady lęku, zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne.