psychoterapia

Nasze specjalizacje i zawodowe pasje to: psychoterapiaseksuologia oraz pomoc psychologiczna osobom w trudnych sytuacjach życiowych. W naszej ofercie znajduje się między innymi: terapia seksuologiczna, psychoterapia indywidualna oraz terapia par (małżeńska). Spotkania odbywają się w najbardziej wygodnej dla Klientów formie, w gabinecie lub online. Zajmujemy się także edukacją seksualną. Jako psycholodzy i seksuolodzy pomagamy między innymi osobom, które dotknęła depresja, zaburzenia lękowe, natręctwa, dysfunkcje seksualne. Wspieramy osoby przeżywające kryzys w układach partnerskich i rodzinnych, a także przygotowujące się się do ujawnienia orientacji seksualnej. Zapraszamy wszystkich potrzebujących pomocy psychologicznej jak i zainteresowanych rozwojem osobistym, definiowaniem własnej tożsamości i rozwijaniem kompetencji interpersonalnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdecydowanie się na rozmowę z terapeutą wymaga odwagi by sięgnąć po pomoc i mądrości by ją znaleźć. Dlatego dokładamy wszelkich starań by naszym pacjentom zapewnić skuteczną i dyskretną pomoc najlepszych w Warszawie psychologów i seksuologów.

Co możesz zyskać dzięki pomocy psychologa, seksuologa? 

Korzystając z naszej pomocy możesz zmienić schematy myślenia i postępowania, które powodują problemy w Twoim życiu, czy po prostu sprawiają, że nie czujesz się szczęśliwy. Wsparcie dobrego psychologa umożliwia szybsze poradzenie sobie z życiowymi kryzysami, jak np. strata, rozwód, czy zdrada. Dlatego celem, który nam przyświeca jest to, żebyś jak najszybciej odczuł poprawę własnej sytuacji.

Gabinet Terapeutyczny Anny Golan to bardzo dyskretne i komfortowe miejsce, w którym kompetentni specjaliści pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy. Nie musisz sam zmagać się z frustracją, lękiem, barierami w relacjach z innymi, obniżonym nastrojem i osobistymi oraz seksualnymi problemami!

Mieścimy się w Warszawie (Śródmieście / Wola).