Cennik

terapia seksuologiczna cennik

Terapia seksuologiczna

Terapia seksuologiczna ma na celu usunięcie problemów i dysfunkcji seksualnych (np. zaburzenia erekcji, bolesne stosunki), przywrócenie potrzeb seksualnych, zdolności osiągania orgazmu lub podniesienie jakości, czy urozmaicenie życia seksualnego. (czytaj więcej)

anna golan seksuolog cennik

Jednorazowa konsultacja

Spotkanie poświęcone omówieniu konkretnego problemu lub diagnozie.

psychoterapia warszawa

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna jest skuteczną metodą pracy m. in. z takimi problemami jak: depresja, niska samoocena, kompleksy, choroby psychosomatyczne, przewlekły stres, utrudniający życie perfekcjonizm, czy pracoholizm, obniżony nastrój, bezsenność, zaburzenia osobowości, napady lęku, zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne. (…)

terapia par

Terapia par / małżeńska

Udany związek nie jest kwestią szczęścia, czy przeznaczenia, ale odpowiedniej pracy i postawy. Stan, który zwykle chcemy osiągnąć korzystając z pomocy najlepszych psychoterapeutów i seksuologów, to harmonia i obustronne zaspokojenie potrzeb. (…)

terapia online cennik

Terapia online (Zoom)

Terapia online ma formę wizyty video, podczas której zarówno pacjent, jak i psycholog seksuolog widzą się. Konsultacja online video daje możliwość nawiązania empatycznego kontaktu między uczestnikami rozmowy, pacjentem i terapeutą. Możemy nawzajem obserwować swoją mimikę, reakcje i zachowania co, podobnie jak podczas wizycie  w gabinecie pozwala na pełniejszą diagnozę i głębszy kontakt. (…)

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z mojej pomocy, proszę o umówienie się na spotkanie. W tym celu możecie Państwo do mnie zadzwonić, wysłać mejla lub skorzystać z kalendarza znanylekarz.pl. Podczas pierwszych spotkań omówimy powód, dla którego zdecydowaliście się Państwo szukać pomocy psychologa lub seksuologa, następnie wspólnie określimy cel oraz warunki naszej współpracy: częstotliwość sesji i przewidywany czas trwania terapii.