Anna Golan

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym, w trakcie specjalizacji z psychotraumatologii. Możesz się ze mną spotkać w gabinecie w Warszawie. Dla osób, które nie mogą przyjechać na spotkania, jestem dostępna także online. Posiadam certyfikat oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Należę do międzynarodowego stowarzyszenia European Federation of Sexology. Zajmuję się edukacją seksualną, pomocą psychologiczną, doradztwem. Prowadzę terapie indywidualne oraz terapie par i małżeństw. Jako seksuolog wspieram osoby cierpiące z powodu problemów w życiu seksualnym, takich jak np. obniżenie libido, zaburzenia erekcji, trudności w osiągnięciu orgazmu, ból podczas stosunków. Pracuję z osobami w sytuacjach kryzysowych, które przygotowują się do życiowych zmian. Razem rozwijamy asertywność i budujemy zdrowe, bardziej konstruktywne nawyki. Pomagam także osobom doświadczającym przemocy psychicznej.

Przez wiele lat współpracowałam z organizacjami pozarządowymi, m. in. Centrum Rodziny i Praw Dziecka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Fundacją NeuroPozytywni.

Lubię pisać. Jestem autorką wielu publikacji z zakresu psychologii i seksuologii, a także wieloletnim współpracownikiem “Charakterów” oraz kwartalnika “Neuropozytywni” (magazyn pod patronatem European Federation of Neurological Associations). Napisałam dwie książki (za współautorami): “To tylko seks? Naga prawda o naszych pragnieniach” oraz “Intymność. Co robić i czego nie robić, żeby być razem i cieszyć się sobą”. W roli eksperta z zakresu psychologii i seksuologii współpracuję z mediami oraz organizacjami.

psycholog seksuolog online

Ukończyłam kursy specjalistyczne:

● Terapia poznawczo behawioralna osób dorosłych (roczny),
● Seksuologia Kliniczna, dwuletnie studia podyplomowe,
● Poznawczo behawioralna terapia par i małżeństw,
● Kurs Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, (roczny)
● „Seksuologia Społeczna”,” Diagnostyka seksuologiczna dla psychologów” organizowane przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego,
● Szkolenie ze streetworkingu i profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową zorganizowane przez Krajowe Centrum ds. AIDS i Stowarzyszenie Lambda Warszawa,
● Praca z dziećmi i młodzieżą z ADH, kurs zorganizowany przez Centrum Terapeutyczne SWPS,
● Staż i szkolenie w placówkach zapobiegania, leczenia i pomocy osobom uzależnionym od środków psychoaktywnych prowadzone przez Poradnię Profilaktyki i Terapii Uzależnień Monar.

Anna Golan