Umów się na wizytę

Spotkania z psychologiem i seksuologiem oraz terapeutą par odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (lub przez stronę znanylekarz.pl, na której dostępny jest kalendarz internetowy). Może się zdarzyć, że terapeuta w czasie prowadzenia sesji nie będzie w stanie odebrać Państwa telefonów. Prosimy wówczas o wysłanie smsa lub mejla i pozostawienie danych kontaktowych. Skontaktuję się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe. Gabinet terapeutyczny mieści się w Warszawie, w dzielnicy Środmieście, niedaleko CH Arkadia. Jeśli dojazd na wizytę nie jest możliwy, zapraszam do korzystania z terapii online.

Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dotrzeć na spotkanie, uprzejmie proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny i odwołanie sesji lub zmianę jej terminu. Spotkania nie odwołane lub odwołane krócej niż 24 godziny przed spotkaniem są płatne. Nie ma potrzeby przychodzenia wcześniej niż kilka minut przed umówionym spotkaniem.

Dobry dojazd liniami autobusowymi i tramwajowymi z centrum miasta.

DLACZEGO WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE Z SEKSUOLOGIEM

Szukasz seksuologa lub terapii par w Warszawie? Udany seks to nie tylko podgrzewanie temperatury w sypialni. Przechodzisz kryzys małżeński? Terapia dla partnerów to również praca nad intymnością i bliskością w związku oraz rozmowy na temat doświadczeń seksualnych. Empatyczny i autentyczny terapeuta pomoże rozwiązać Wasze problemy w relacji, tak abyście oboje byli usatysfakcjonowani.

Terapia indywidualna, jak i ta dla par, gwarantuje dyskrecję. Praca z seksuologiem to często rozwiązywanie problemów zdrowotnych, rozmowy o orientacji, fizjologii, a także pomoc psychologiczna. Wsparcie seksuologiczne ma na celu poprawę jakości Twojego życia, a w gabinecie nie ma tematów tabu.

AK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z SEKSUOLOGIEM

Decyzja o podjęciu współpracy z seksuologiem bywa trudna – wstyd, obawy, uprzedzenia, powodują, że rezygnujemy z sięgnięcia po pomoc. Zarówno podczas spotkań indywidualnych, jak i terapii dla par pierwsza wizyta to rozmowa diagnostyczna. Dzięki takiej rozmowie seksuolog opracuje dedykowane Twoim problemom metody, które sprawią, że poczujesz się komfortowo. Nie będzie oceniać, a dokładnie wysłucha Twoich oczekiwań, jakie masz w związku z podejmowaną terapią. Udany seks jest tematem ważnym, nie musisz więc się obawiać bagatelizowania Twoich problemów. Doświadczony seksuolog ma za sobą lata pracy, a więc dostosuje formę terapii do indywidualnej sytuacji.

Możliwe, że razem z terapeutą dotkniesz tematów, których nie dzielisz z nikim innym. Takie doświadczenie bywa odkrywcze. Twoje poczucie komfortu jest w tej współpracy zawsze najważniejsze. Nieważne czy przychodzisz sam, czy ze swoją drugą połową – każdy zasługuje na to, aby udany seks zagościł w jego życiu. Seksuolog jest właśnie po to, aby pomóc w realizacji tego pragnienia.

A MOŻE SEKSUOLOG ONLINE

Terapia dla par czy pomoc seksuologa w miastach takich jak Warszawa jest łatwiej dostępna niż w mniejszych miejscowościach. Seksuolog online jest idealną alternatywą dla wszystkich osób, które nie mają prostego dostępu do specjalisty. Również dla tych, którzy nie mają czasu na stacjonarne spotkania lub czują opór przed skorzystaniem z pomocy seksuologa. Forma online pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale i daje szansę na oswojenie się z nową sytuacją. Przy czym nadal jest prowadzona w komfortowej i prywatnej atmosferze. Zamiast spotkania w gabinecie terapeuty rozmowę można prowadzić w domowym zaciszu.

Dzięki usłudze seksuolog online nie ogranicza Cię Warszawa. O swoich problemach możesz rozmawiać z każdego miejsca na świecie, bez obawy, że stracisz termin u wybranego specjalisty. O takich tematach jak udany seks czy pożądanie, miłość i intymność w związku warto rozmawiać z zaufanym profesjonalistą, który potrafi zadbać o dobre samopoczucie klienta. Jeśli masz obawy co do rozmowy o swoich problemach z seksuologiem, to spotkanie online pomoże Ci przełamać pierwsze lody

Gabinet Terapeutyczny Anny Golan
ul. Dzielna 72/83
01-029 Warszawa
telefon: +48 798 358 009
e-mail: gabinetannagolan@gmail.com


Anna Golan – ZnanyLekarz.pl